Certyfikaty energetyczne

Certyfikaty energetyczne Legnica - dolny śląsk

Świadectwa energetyczne Legnica - dolny śląsk

Naszym klientom oferujemy wykonanie certyfikatów energetycznych budynków.

Certyfikaty energetyczne zwane również świadectwa energetyczne, które wydaje specjalista posiadający stosowne upoważnienia. Określają one jakiej wielkości energii klient potrzebuje, aby zaspokoić potrzeby w zakresie ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji czy ciepłej wody.

Certyfikaty energetyczne mają za zadanie określić zapotrzebowanie na energię dla budynku według jego standardu, przeznaczenia oraz systemów instalacyjnych. Oblicza się je na podstawie pewnych jego stałych i obiektywnych cech, a nie bieżącego zużycia energii, które zmienia się w zależności od zwyczajów użytkowników budynku lub sposobu jego eksploatacji. Jednak nasze certyfikaty energetyczne to nie jedyna korzyść, jaką otrzymuje klient zamawiając nasze usługi. Zawsze staramy się doradzać jak zminimalizować koszty ponoszone na ogrzanie budynku, a także przeprowadzamy analizę instalacji solarnej klienta.

Naszą pracę cechuje rzetelność i terminowość oraz konkurencyjna cena!

Nasze usługi: certyfikaty energetyczne i świadectwa energetyczne oferujemy na terenie Legnica - dolny śląsk, ale również na terenie całego dolnego śląska.

NeXt-Bud
Marcin Strychar

  • ul. Dąbrówki 27

           59-220 Legnica
  •   (76) 744 22 43
  •   505 500 161
  • biuro@next-bud.pl

Formularz kontaktowy