Certyfikaty energetyczne Legnica, dolny śląsk Świadectwa energetyczne Legnica


Idź do treści

Certyfikaty energetyczne Legnica

Świadectwa energetyczne Legnica - dolny śląsk

Certyfikaty energetyczne Legnica - dolny śląsk


Nasza firma specjalizuje się w sporządzaniu świadectw energetycznych budynków.

Świadectwa energetyczne zwane również certyfikaty energetyczne to dokumenty wydawane przez upoważnionego specjalistę, które określają wielkość zapotrzebowania na energię niezbędną do zaspokojenia potrzeb związanych z użytkowaniem budynku lub lokalu, takie jak ogrzewanie, ciepła woda, wentylacja i klimatyzacja.

Świadectwa energetyczne oceniają potrzeby energetyczne wynikające z przeznaczenia i standardu budynku oraz jego systemów instalacyjnych czyli na podstawie jego stałych, obiektywnych cech, a nie na podstawie pomiaru zużycia energii, które może się zmieniać w zależności od sposobu eksploatacji i zwyczajów użytkowników.

Dokładamy wszelkich starań, aby świadectwa energetyczne wykonywane przez nas nie były jedyną korzyścią jaką państwo otrzymacie wybierając nasze usługi. W ramach zlecenia doradzamy jak zmniejszyć koszty ponoszone na ogrzewanie budynku, przeprowadzamy dokładną analizę instalacji solarnej.

Nasze prace wykonujemy rzetelnie i terminowo, a przy tym w konkurencyjnych cenach !!

Usługi: świadectwa energetyczne oraz certyfikaty energetyczne dostępne są mieście Legnica - dolny śląsk oraz w okolicach Legnicy na terenie dolnego śląska.

NeXt-Bud Marcin Strychar
ul. Dąbrówki 27, 59-220 Legnica

tel: (76) 744 22 43
fax:(76) 744 27 98
kom.: 505 500 161
e-mail: biuro@next-bud.pl


Strona Główna | usługi wykonawcze | projektowanie | certyfikaty energetyczne | kontakt | Mapa witryny